IVT Air X je nejprodávanější tepelné čerpadlo

ÚvodNovinkyIVT Air X je nejprodávanější tepelné čerpadlo

IVT Air X je nejprodávanější tepelné čerpadlo

IVT Air X je nejprodávanější tepelné čerpadlo


4. 12. 2020

Na českém trhu je přes 200 značek tepelných čerpadel vzduch/voda. Kdo hledá opravdu úsporné a kvalitní čerpadlo, rozhodne se nejčastěji pro IVT Air X.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Air X nesoupeří s konkurencí co nejnižší cenou, ale zcela naopak nízkými provozními náklady a rychlou montáží bez zbytečných vícenákladů. Většinu čerpadel IVT Air X dodáváme včetně vnitřní jednotky s vestavěným zásobníkem vody, kterou většina firem nainstaluje za jeden den a neplatíte tak zbytečně topenáři několik montážních dnů.

Podívejte se na tepelné čerpadlo IVT Air X v našem sortimentu.

Tepelné čerpadlo má i vyřešený vyhřívaný odvod kondenzátu a konzole pro uložení, které u mnoha jiných tepelných čerpadel doplácíte ve vícenákladech. U IVT Air X se vám ani nestane, že po vás bude dodavatel čerpadla chtít po jeho instalaci najednou další peníze za revize chladicího okruhu, nebo každoroční poplatky za servisní prohlídky pro splnění podmínek záruky o kterých nebylo v cenové nabídce ani slovo.

Profesionální instalace tepelného čerpadla IVT Air X


V případě zájmu o kvalitní tepelné čerpadlo švédské značky IVT nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru Vašim potřebám. Nezávazně a rychle Vám vybereme nejvhodnější tepelné čerpadlo a připravíme cenovou nabídku na kompletní dodávku.

608 887 189

info@green-technology.cz