O nás

ÚvodO nás

Green Technology Products s.r.o.


Firma Green Technology Products s.r.o. působí na českém trhu od roku 2013. Navazuje na několikaleté zkušenosti z oboru tepelných čerpadel z předchozích let (od roku 2006). Nabízíme komplexní služby v oblasti vytápění a chlazení pomocí tepelných čerpadel. Instalujeme převážně tepelné čerpadla od švédského výrobce IVT.

Tepelná čerpadla IVT


Provádíme záruční i pozáruční servis. Švédská značka IVT se specializuje pouze na vývoj a výrobu tepelných čerpadel a má více než 40 let zkušeností s touto technologií a udržuje dlouhodobě značku IVT na špičce v oboru tepelných čerpadel.

V současné době je značka IVT součástí koncernu BOSCH Thermotechnik GmbH – největšího evropského dodavatele topenářské techniky. V případě zájmu vám rádi vypracujeme návrh řešení a posoudíme vhodnost investice do systému topení a chlazení pomocí tepelného čerpadla IVT.

Certifikáty


Certifikát IVT
Certifikát Panasonic
Certifikát Nová zelená úsporám
Certifikát Prověřená společnost

608 887 189

info@green-technology.cz

Reference zákazníků

„Rozhodli jsme se pro tepelné čerpadlo do našeho nového domu. Green Technology Products se o všechno postarali a my jsme s výsledkem velmi spokojeni.”

— MUDr. Irena Stejskalová

„Můj projekt vyžadoval náročnou realizaci a já se obával, že se to nikomu nepodaří udělat podle mých představ. Panu Maláskovi se to ale povedlo a moc mu za to děkuju.”

— Ing. Jaroslav Redek

„Mám tepelné čerpadlo IVT již třetí topnou sezónu a jsem maximálně spokojen. Velmi tichý chod, který nikoho neruší. Díky firmě Green Technology Products za realizaci.”

— Ing. Milan Suchna

0

let zkušeností

0

spokojených zákazníků

0

dodaných tepelných čerpadel