Sortiment

ÚvodSortiment

Tepelné čerpadlo IVT Air X

vzduch/voda

Tepelné čerpadlo IVT Air X je nejprodávanější tepelné čerpadlo vzduch/voda, které šetří peníze – nejvyšší topný faktor SCOP 4,84. Odolné a spolehlivé – navrženo pro severské klima. Tichý provoz 40 dB(A) a snadná instalace – v domě zabere pouze 0,4 m2.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Air Split

vzduch/voda

Tepelné čerpadlo IVT Air Split je ekonomické tepelné čerpadlo vzduch/voda s nižší cenou oproti IVT AirX. Šetří peníze – vysoký topný faktor COP 4,7. Celoroční komfort – klimatizace ve standardu propojena chladivem s možností flexibilního umístění venkovní jednotky.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Geo 600

země/voda novinka

Tepelné čerpadlo IVT Geo 600 představuje zcela nový uživatelský zážitek s barevnou dotykovou obrazovkou a integrovaným ovládáním přes aplikaci, které šetří peníze – topný faktor SCOP 5,85. Je stejně intuitivní jako Váš smartphone a se stejnou vysokou úrovní designu. Uvnitř poskytuje nově vyvinutý invertorový kompresor k efektivní produkci tepla.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Geo 312C

země/voda

Tepelné čerpadlo IVT Geo 312C je nejúspornější tepelné čerpadlo země/voda, které šetří peníze – topný faktor SCOP 5,6. Přizpůsobí se vašemu domu díky frekvenčně řízenému kompresoru. Stabilní výkon – žádný pokles výkonu v zimním období.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ

země/voda

Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ je osvědčené tepelné čerpadlo země/voda, které šetří peníze – topný faktor COP 5,1. Stabilní výkon – minimální pokles výkonu v zimním období a celoročně vysoká výstupní teplota vody až 63 °C.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE

země/voda

Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE je nejrozšířenější tepelné čerpadlo země/voda v ČR. Má nižší cenu než u IVT Premiumline EQ a IVT Geo 312 a stabilní výkon – minimální pokles výkonu v zimním období. Celoročně vysoká výstupní teplota vody až 65 °C.

Mám zájem o čerpadlo

Tepelné čerpadlo IVT Aero

vzduch/vzduch

IVT Aero je úsporné tepelné čerpadlo vzduch/vzduch, které šetří peníze v domech vytápěných elektřinou. Temperuje a topí v chatách, chalupách a dílnách v celoročním provozu – v zimě topí a v létě chladí. Snadná a rychlá instalace za jeden den. U novostaveb levně zajistí splnění požadavků PENB.

Mám zájem o čerpadlo