Cena tepelných čerpadel

ÚvodTepelné čerpadloCena tepelných čerpadel

Ceník tepelných čerpadel IVT


Ceny tepelných čerpadel jsou různé a závisí na typu tepelného čerpadla, od kterého se odvíjí i náročnost samotné montáže. Nejlevnější tepelné čerpadlo je typu vzduch-vzduch, které sice šetří náklady při montáži (odpadají náklady na podzemní vrt narozdíl od tepelných čerpadel využívající energii ze země nebo vody), ale není tak účinné.

Cenu tepelného čerpadla ovlivňuje také topný faktor. Čím je čerpadlo účinnější, tím bývá dražší. Na druhou stranu samotný provoz takového tepelného čerpadla je efektivnější a Vaše investice se Vám brzy vrátí.

Akční ceník tepelných čerpadel


Stáhněte si aktuální ceníky kvalitních švédských tepelných čerpadel IVT, které obsahují i přehled vybavení a hlavních funkcí.

Akční ceník tepelných čerpadel

V případě zájmu o kvalitní tepelné čerpadlo švédské značky IVT nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru Vašim potřebám. Nezávazně a rychle Vám vybereme nejvhodnější tepelné čerpadlo a připravíme cenovou nabídku na kompletní dodávku.

Porovnání cen různých způsobů vytápění


Cena tepelného čerpadla se zdá být většině lidí vysoká. Nenechte se jí ale na začátku odradit! Porovnejte cenu tepelného čerpadla a jeho provozních nákladů s cenou jiných způsobů vytápění, o kterých uvažujete. Jako u každé kvalitní věci, musíte za tepelné čerpadlo na začátku zaplatit více než za jiné způsoby vytápění.

Po počáteční investici už ale budete vytápět váš dům nejlevněji, jak je to vůbec možné a hlavně zcela bez práce. Dřevem v krbu pak budete topit protože chcete, ne proto že každý den musíte. I váš čas má svojí cenu.

O kolik je cena tepelného čerpadla vyšší než cena plynového kotle?


V ceně tepelného čerpadla jsou zahrnuty všechny náklady potřebné na jeho instalaci. U plynového vytápění je část ceny uvedena v dodávce topenářské firmy (kotel, montáže), část ceny v dodávce stavební firmy (komín, kaplička, plynovod) a cena za přivedení plynu k pozemku jsou obvykle skryta v ceně parcely. Sečtením všech cen potřebných pro instalaci plynového vytápění zjistíte, že cena za tepelné čerpadlo se od ceny plynového vytápění liší méně než byste čekali.

608 887 189

info@green-technology.cz